
Акумулятор для планшета Amazon MC-354775-05 Kindle Paperwhite 2013 3.7V Blue 1420mAh Orig
460 ₴
- Немає в наявності
- Код: 017051
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Акумуляторна батарея для планшета Amazon MC-354775-05 Kindle Paperwhite 2013 3.7V Blue 1420mAh Orig
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amazon |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для планшета |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Клас якості | Original |
| Ємність акумулятору | 1420 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 30 мм |
| Гарантійний термін | 3 |
| Напруга акумулятора | 3.7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість комірок батареї | 1 |
| Потужність | 5.25 Wh |
| Сумісність | Amazon |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

