Вентилятор для ноутбука Acer Aspire 5536, 5536G, 5738, 5738G, 5738DG, 5738DZG, 5738PG, 5738PZG, 5738Z, 5738ZG VER-1. Packard Bell EasyNote TJ61, TJ65, TJ66, TJ67, TJ71, TJ74, TJ68, TJ75, TJ76, TJ77, TJ78, Gateway NV52, NV53, NV54, NV56, NV58 5V 0.25A 3-pin SUNON
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUNON |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Клас якості | Original |
| Кількість кулерів | 1 |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Гарантійний термін | 3 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 45 мм |
| Вага | 500 г |
| Глибина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 5 V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


