Вентилятор для ноутбука Acer Aspire E5-471, E5-471G, E5-471P, E5-5-511G, E5-521G, E5-532G, E5-532G, E5-5-573T, E5-472, E5-472G, E5-5-571G, E5-5-571G, E5-571, E5-573-732, V3472, V-472, V-572G, E52- E772- E7752, E7752- E7753- E7753, E573- E573- E573, E573- E573, E52, E52, E535- E53573573- E573, E573, E573, E573, E573, E5, E573, E53-7-7-7-73, E53, E5, E5, E5-7-7, E57-7-7-7-7-753, E53, E53, E5-75, E57, E57, E57, E57, E5, E5-7-7-7, E57-7, E57-7, E5, E5-7-7, E5-7-7, E5-7, E5-75-75-75-7, E5-7, E5-7, E57-7-7-7-7, E57-757, E57, E57, E57, E57, E57, E5, E5, E57, E5, E5-7, E57, E5-7-7-7, E5, E5-7, E5, E5, E53-7-7-7-7-7, E5-7, E5-7, E5-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Клас якості | Original |
| Кількість кулерів | 1 |
| Призначення | Для процесору |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 45 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 5 V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


