Вентилятор для ноутбука Dell Insipiron 1525, 1526, 1540, 1545, 1546, PP29L, Extensa 4120, 4220, 4420, 4620 Acer TravelMate 4320, 4520, 4720 Emachines D620, Dell Latitude D620, D630, D631, Precision M2300 Dell 500 серии, Lenovo T43, 5V 0.5A 3-pin Forcecon
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forcecon |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Клас якості | Original |
| Кількість кулерів | 1 |
| Призначення | Для процесору |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 45 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 5 V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


