-9%

Вентилятор для ноутбука Sony Vaio VGN-FE 5V 0.13A 3-pin Brushless
200 ₴
190 ₴
- Готово до відправки
- Код: 003497
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор для ноутбука Sony Vaio VGN-FE, VGN-FS15TP, VGN-FS15LP, VGN-FS15SP, VGN-FS15GP, VGN-FS18TP, VGN-FS18LP, VGN-FS18LP, VGN-FS18S18S18SP, VGN-FS18GP, VGN-FS18CP, VGN-FC, VGN-FS15, VGN-5MR, VGN-FS11R, VGN-FSV5R, BGN-11RP, npaP 000 Com6 000, nGN00, nGN-FSRP, npa6 000, nGN6 000, nGN-FS8000, nph 000, nph 000, np 000, np5 000, np 000 000, Wars, Waris1000
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Клас якості | Original |
| Кількість кулерів | 1 |
| Призначення | Для процесору |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 45 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 5 V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

