Вентилятор для ноутбука Asus Eee PC 1015PE, 1015PEM, 1015P, 1015PX, 1015B, 1011B, 1011BX, 1011CX, 1011CX, 1011PX, 1011PX, 1011PX, 1015PD, 1015PED, 1015PN, 1015PW, 1015PW, 1015PX, 5V 04A 4-pin Foxonn
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Foxconn |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Клас якості | Original |
| Кількість кулерів | 1 |
| Призначення | Для процесору |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 45 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 5 V |
| Сила струму | 0,4 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.



