Вентилятор для ноутбука Acer Aspir 1640, 1650, 1680, 1690, 1691, 1692, 1692, 1694, 1694, 3002, 3003, 3020, 3500, 3502, 3503, 3630, 3640, 5000, 5002, 5512, 5512, 5513, 5560, 5590 Acer TravelMate T 2310 2410 4030 406064 4100 410 4600 Acercert Ex 6600 6700 CPUAN 5V25
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adda |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Клас якості | Original |
| Кількість кулерів | 1 |
| Призначення | Для процесору |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 45 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 5 V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


