
Вентилятор Asus X441, R414 5V 0.25A 4-pin SUNON
820 ₴
- В наявності
- Код: 022235
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор для ноутбука Asus X441, R414 5V 0.25A 4-pin SUNON
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUNON |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Клас якості | Original |
| Кількість кулерів | 1 |
| Призначення | Для процесору |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 45 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 5 V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

