Акумуляторна батарея для смартфона Lenovo BL230 Vibe Z2 3.8 V White 3000mAh 11.4 Wh
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас якості | Original |
| Призначення | Для мобільного телефону |
| Напруга акумулятору | 3.8 В |
| Сумісність акумулятора | Lenovo |
| Ємність акумулятору | 3000 мА/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ємність | 3000 mAh |
| Потужність | 11,4 Wh |
| Напруга | 3,8 V |
| Оригінал | Так |
| Стан | Нова |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


