
Акумулятор для смартфона HTC BTR6325 ADR6400 Thunderbolt 3.7 V Black 1400mAh 5.18 Wh
200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 016278
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Акумуляторна батарея для смартфона HTC BTR6325 ADR6400 Thunderbolt 3.7 V Black 1400mAh 5.18 Wh
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HTC |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас якості | Original |
| Призначення | Для мобільного телефону |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Сумісність акумулятора | HTC |
| Ємність акумулятору | 1400 мА/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ємність | 1400 mAh |
| Потужність | 5,18 Wh |
| Напруга | 3,7 V |
| Оригінал | Так |
| Стан | Нова |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

