Акумуляторна батарея для смартфона Asus C11P1403 A450CG 3.7 V Black 1750mAh 6.4 Wh
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас якості | Original |
| Призначення | Для мобільного телефону |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Сумісність акумулятора | Asus |
| Ємність акумулятору | 1750 мА/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ємність | 1750 mAh |
| Потужність | 6,4 Wh |
| Напруга | 3,7 V |
| Оригінал | Так |
| Сумісні артикули | 0B200-01070000, C11P1403, CS-AUZ450XL |
| Стан | Нова |
| Тип елементів | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


