Акумуляторна батарея для смартфона LG BL-42D1FA F770S 3.85 V Black 2800mAh 10.78 Wh
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас якості | Original |
| Призначення | Для мобільного телефону |
| Напруга акумулятору | 3.85 В |
| Сумісність акумулятора | LG |
| Ємність акумулятору | 2800 мА/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ємність | 2800 mAh |
| Потужність | 10,78 Wh |
| Напруга | 3,85 V |
| Оригінал | Так |
| Сумісні артикули | BL-42D1FA, EAC63238201, CS-LKF770XL |
| Стан | Нова |
| Тип елементів | Li-Ion |
| Колір | сріблястий |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


