
Матриця для ноутбука 13,3", Slim (тонка), 40 pin (знизу справа), 1600х900, Світлодіодна (LED), кріплення
2 610 ₴
- Немає в наявності
- Код: 003016
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Матриця для ноутбука 13,3", Slim (тонка), 40 pin (знизу справа), 1600х900, Світлодіодна (LED), кріплення планки з боків (3о), матова, Chunghwa (CPT)Матриця класу А+ (без битих пікселів)Матриця для ноутбука Sony Vaio VPCSA VPC-SA серій:VPCSA1A7E VPCSA1B7E VPCSA1Z9E VPCSA2C5E VPCSA2S9R VPCSA2V9R VPCSA2Z9E VPCSA2Z9R VPCSA3C5E VPCSA3J1E VPCSA3L9E VPCSA3M9E VPCSA3N9E VPCSA3Q9E VPCSA3S9E VPCSA3S9R VPCSA3T9E VPCSA3V9E VPCSA3X9E VPCSA3X9R VPCSA3Z9E VPCSA3Z9R VPCSA4A4E VPCSA4B4E VPCSA4C5E VPCSA4S9R VPCSA4T9E VPCSA4W9E
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Довжина | 250 мм |
| Клас якості | Original |
| Кількість контактів | 40 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Роздільна здатність екрану | 1600×900 |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип роз'єму | 40 pin |
| Товщина | 60 мм |
| Товщина матриці | Slim |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кріплення | Да |
| Поверхня | Матова |
| Роз'єм | 40 pin |
| Розташування кріплень | планки з боків |
| Тип матриці | Slim (тонка) |
| Тип підсвічування | Светодиодная |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 610 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

