
Матриця для ноутбука 15,6", Slim (тонка), 30 pin eDP (знизу справа) 1920x1080 Світлодіодна (LED), кріплення
2 510 ₴
- Немає в наявності
- Код: 017030
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Матриця для ноутбука 15,6", Slim (тонка), 30 pin eDP (знизу справа) 1920x1080 Світлодіодна (LED), кріплення зверху\знизу, матова, ADS, BOE-Hydis, NV156FHM-N43
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BOE-Hydis |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Довжина | 250 мм |
| Клас якості | Original |
| Кількість контактів | 30 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип роз'єму | 30 pin |
| Товщина | 60 мм |
| Товщина матриці | Slim |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кріплення | Да |
| Поверхня | Матова |
| Роз'єм | 30 pin |
| Розташування кріплень | зверху/знизу |
| Тип матриці | Slim (тонка) |
| Тип підсвічування | Светодиодная |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 510 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

