
Матриця для ноутбука Кришка в зборі Samsung 900X3A рожево-золота, LSN133AT01-803
1 130 ₴
- Немає в наявності
- Код: 008748
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Кришка в зборі Матриця для ноутбука Samsung 900X3A рожево-золота, LSN133AT01-803
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Довжина | 250 мм |
| Клас якості | Original |
| Призначення | Для ноутбука |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Товщина | 60 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кількість контактів | Без кріплень |
| Кріплення | Без кріплень |
| Поверхня | Глянцева |
| Тип матриці | Кришка в зборі |
| Тип підсвічування | Светодиодная |
| Товщина матриці | Кришка в зборі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 130 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


