Кришка в зборі для Sony VGN-P чорна, CLAA080UA01A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 8 дюйм |
| Довжина | 250 мм |
| Клас якості | Original |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Товщина | 60 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кількість контактів | Без кріплень |
| Кріплення | Без кріплень |
| Поверхня | Матова |
| Дозвіл екрану | 1024×600 |
| Сумісні артикули | CLAA080UA01A Кришка |
| Тип матриці | Кришка в зборі |
| Тип підсвічування | Светодиодная |
| Тип роз'єму | Без креплений |
| Товщина матриці | Кришка в зборі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.



