
Матриця для ноутбука 10,2", Normal (стандарт), 30 pin (знизу справа), 1024х600, Світлодіодна (LED), без
1 170 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000993
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Матриця для ноутбука 10,2", Normal (стандарт), 30 pin (знизу справа), 1024х600, Світлодіодна (LED), без кріплення, глянсовий, Chunghwa (CPT)Матриця для ноутбука Lenovo Ideapad S10 Матриця для ноутбука Samsung NC10Матрица класу А+ (без битих пікселів)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chunghwa |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 10.2 дюйм |
| Довжина | 250 мм |
| Клас якості | Original |
| Кількість контактів | 30 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип роз'єму | 30 pin |
| Товщина | 60 мм |
| Товщина матриці | Normal |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кріплення | Без кріплень |
| Поверхня | Глянцева |
| Дозвіл екрану | 1024×600 |
| Роз'єм | 30 pin |
| Розташування кріплень | Немає кріплень |
| Тип матриці | Normal (стандарт) |
| Тип підсвічування | Светодиодная |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

