
Матриця для ноутбука 13,1", Slim (тонка), 30 pin (знизу справа), 1600x1900, Світлодіодна (LED), без
2 710 ₴
- Немає в наявності
- Код: 002777
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Матриця класу А+ (без битих пікселів)Sony Vaio VPC-Z: VPCZ23Z9E VPCZ23X9E VPCZ23V9R VPCZ23V9E VPCZ23T9R VPCZ23S9E VPCZ23Q9R VPCZ23Q9E VPCZ23P9R VPCZ23N9E VPCZ23M9E VPCZ23L9E VPCZ23K9E VPCZ23J9E VPCZ23C5E VPCZ23A4R VPCZ21Z9R VPCZ21X9R VPCZ21X9E VPCZ21V9R VPCZ21V9E VPCZ21S9E VPCZ21Q9E VPCZ21M9E VPCZ21L9E VPCZ21C5E VPCZ21A9E VPCZ13Z9R VPCZ13Z9E VPCZ13X9R VPCZ13V9R VPCZ13V9E VPCZ13S9R VPCZ13M9E VPCZ13D7E VPCZ13C7E VPCZ13C5E VPCZ13B7E VPCZ13A7E VPCZ12Z9R VPCZ12Z9E VPCZ12X9R VPCZ12X9E VPCZ12V9R VPCZ12V9E VPCZ12S9R VPCZ12M9E VPCZ12L9E VPCZ12J7E VPCZ12I7E VPCZ12H7E VPCZ12G7E VPCZ12F7E VPCZ12E7E VPCZ12D7E VPCZ12C7E VPCZ12C5E VPCZ12B7E VPCZ12A7E VPCZ11Z9R VPCZ11Z9E VPCZ11X9R VPCZ11X9E VPCZ11V9R VPCZ11E7E VPCZ11D7E VPCZ11C7E VPCZ11C5E VPCZ11A7R VPCZ11A7E
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AU Optronics |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 13.1 дюйм |
| Довжина | 250 мм |
| Клас якості | Original |
| Кількість контактів | 30 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Роздільна здатність екрану | 1600×900 |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип роз'єму | 30 pin |
| Товщина | 60 мм |
| Товщина матриці | Slim |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кріплення | Без кріплень |
| Поверхня | Матова |
| Роз'єм | 30 pin |
| Тип матриці | Slim (тонка) |
| Тип підсвічування | Светодиодная |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 710 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

