Зарядний пристрій для шуруповерта Panasonic EY0110, EY0L80, EY9001, EY9005B, EY9006, EY9006B, EY9065, EY9066, EY9080, EY9080B, EY9081, EY9086, EY9086B, EY9101, EY9106, EY9106B, EY9107, EY9108, EY9116B, EY9117B, EY9136, EY9136B, EY9137, EY9168, EY9168B, EY9180, EY9182, EY9182B, EY9200, EY9200B, EY9201, EY9201B, EY9210, EY9210B, EY9219, EY9221, EY9223, EY9225, EY9227, EY9229, EY9230, EY9230B, EY9231, EY9231B, EY9233, EY9235, EY9237, EY9240, EY9242, EY9244, EY9251, EY9251B, EY9L40B, EY9L41B, EY9L42B, EY9L60, EY9L60B, EY9L61B, EZ9086, EZ9182, EZ9183, EZ9186, EZ9187, EZ9L40, EZ9L41, EZ9L42, EZ9L44, EZ9L61Ni-Cd, Ni-Mh, Li-Ion
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Напруга | 24.0 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 125 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 г |
| Сумісність із брендом | Panasonic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 660 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


