Акумулятор для шуруповерта AEG B1215R 1.5 Ah 12V чорний Ni-Cd
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1.5 мА/год |
| Потужність | 18 Wh |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,44 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.



