
Акумулятор для шуруповерта-шурупокрута Metabo 6.25473 BS 12 SP 3.0 Ah Ni-MH 12V чорний Ni-Mh
1 790 ₴
- Немає в наявності
- Код: 062071
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Акумулятор для шуруповерта Metabo 6.25473 BS 12 SP 3.0 Ah Ni-MH 12V чорний Ni-Mh
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3 мА/год |
| Потужність | 36 Wh |
| Висота | 125 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Вага | 0.5 г |
| Довжина | 100 мм |
| Основні | |
| Напруга | 12.0 |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Тип | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 790 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

