-9%

Блок живлення для ноутбука Acer 19V 65W 3.42 A 5.5 x 2.5 mm PA-1650-01 OEM
460 ₴
420 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016029
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбука Acer PA-1650-01 19V 65W 3.42 A 5.5 x 2.5 mm OEM
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор роботи | Ні |
| Клас якості | Original PRC |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Сила струму | 3 А |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність | Acer |
| Колір | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


