-9%

Блок живлення для ноутбука Lenovo-IBM 135W 20V 6.75 A 7.9x5.5mm 45N0055 Orig
1 230 ₴
1 120 ₴
- Готово до відправки
- Код: 011287
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбука Lenovo-IBM 135W 20V 6.75 A 7.9x5.5mm 45N0055 Orig
Сумісні моделі: Lenovo E Series: E49 Lenovo G Series: G465, G475 Lenovo IdeaPad U Series: U460, U470 Lenovo ThinkPad L Series: L430, L530, L410, L412, L420, L421, L510, L512, L520 Lenovo ThinkPad S Series: Edge S430, Twist S230u Ultrabook Lenovo ThinkPad T Series: T430, T530, T500, T60 15", T60p 15", T61 15", T61p 15", T400, T61 14", T410, T420, T510, T520 Lenovo ThinkPad W Series: W500, W510 Lenovo ThinkPad X Series: X230, X100e, X120e, X140e, X121e, X130e, X131e, X200, X201, X220, X1, X230i, X300, X301, X60, X61 Lenovo 3000 Series: C100, C200, N100, N200 14", N200 15", V100, V200, Y100 Lenovo B Series: B480, B485, B490, B580, B585, B590, B450 Lenovo IdeaPad V Series: V460, V480, V580, V580c, V570 Lenovo ThinkPad R Series: R60 15", R60e 15", R61 15", R61e 15", R61i 15", R400, R61 14", R50 Lenovo ThinkPad SL Series: SL300, SL400, SL500, SL410, SL510 Lenovo ThinkPad G Series: G50 Lenovo ThinkPad Z Series: Z60 15", Z60 Tablet, Z60m 15", Z60T, Z61 15", Z61 Tablet, Z61e 15", Z61T
Сумісні моделі: Lenovo E Series: E49 Lenovo G Series: G465, G475 Lenovo IdeaPad U Series: U460, U470 Lenovo ThinkPad L Series: L430, L530, L410, L412, L420, L421, L510, L512, L520 Lenovo ThinkPad S Series: Edge S430, Twist S230u Ultrabook Lenovo ThinkPad T Series: T430, T530, T500, T60 15", T60p 15", T61 15", T61p 15", T400, T61 14", T410, T420, T510, T520 Lenovo ThinkPad W Series: W500, W510 Lenovo ThinkPad X Series: X230, X100e, X120e, X140e, X121e, X130e, X131e, X200, X201, X220, X1, X230i, X300, X301, X60, X61 Lenovo 3000 Series: C100, C200, N100, N200 14", N200 15", V100, V200, Y100 Lenovo B Series: B480, B485, B490, B580, B585, B590, B450 Lenovo IdeaPad V Series: V460, V480, V580, V580c, V570 Lenovo ThinkPad R Series: R60 15", R60e 15", R61 15", R61e 15", R61i 15", R400, R61 14", R50 Lenovo ThinkPad SL Series: SL300, SL400, SL500, SL410, SL510 Lenovo ThinkPad G Series: G50 Lenovo ThinkPad Z Series: Z60 15", Z60 Tablet, Z60m 15", Z60T, Z61 15", Z61 Tablet, Z61e 15", Z61T
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Сила вихідного струму | 5 - 8 А |
| Вихідна потужність | 135 Вт |
| Тип роз'єму | 7.9x5.5 мм |
| Індикатор роботи | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Сила струму | 6 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність | Lenovo |
| Колір | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 120 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.



