Оригінальний блок живлення для ноутбука Samsung 19V 40W A 5 2.1.5x3.0mm AD-4019 Orig
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор роботи | Ні |
| Клас якості | Original |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Сила струму | 2 А |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x3.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність | Samsung |
| Колір | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.




