-9%

Блок живлення для ноутбука HP 65W 19.5 V 3.33 A 4.5х3.0mm PPP009D Orig
360 ₴
320 ₴
- Готово до відправки
- Код: 009335
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбука HP 65W 19.5 V 3.33 A 4.5х3.0mm PPP009D Orig
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Тип роз'єму | 4.5x3.0 мм |
| Індикатор роботи | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Сила струму | 3 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність | HP (Hewlett Packard) |
| Колір | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


