Топ продаж

Блок живлення для ноутбука Dell 65W 19.5 V 3.34 A (4.5 + 3.0) x 0.6 mm LA65NS2-01 OEM
310 ₴
- Немає в наявності
- Код: 012601
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Блок живлення для ноутбука Dell 65W 19.5 V 3.34 A (4.5 + 3.0) x 0.6 mm LA65NS2-01 OEM
Блок живлення сумісний з моделями ноутбуків:
Блок живлення для ноутбука Dell Inspiron 11
Блок живлення для ноутбука Dell Inspiron 13
Блок живлення для ноутбука Dell Inspiron 14
Блок живлення для ноутбука Dell Inspiron 15
Блок живлення для ноутбука Dell Inspiron 17
Блок живлення для ноутбука Dell Latitude 13
Блок живлення для ноутбука Dell Vostro
Блок живлення для ноутбука Dell XPS
Блок живлення сумісний з моделями ноутбуків:
Блок живлення для ноутбука Dell Inspiron 11
Блок живлення для ноутбука Dell Inspiron 13
Блок живлення для ноутбука Dell Inspiron 14
Блок живлення для ноутбука Dell Inspiron 15
Блок живлення для ноутбука Dell Inspiron 17
Блок живлення для ноутбука Dell Latitude 13
Блок живлення для ноутбука Dell Vostro
Блок живлення для ноутбука Dell XPS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Тип роз'єму | 4.5x3.0 мм |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Індикатор роботи | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Сила струму | 3 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


