-9%

Блок живлення для ноутбука Lenovo-IBM 20V 90W 4.5 A 5.5 x 2.5 mm CPA-A090 OEM
560 ₴
510 ₴
- Готово до відправки
- Код: 006863
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбука Lenovo-IBM 20V 90W 4.5 A 5.5 x 2.5 mm CPA-A090 OEM
Блок живлення сумісний з моделями ноутбуків:
Блок живлення для ноутбука Lenovo G400
Блок живлення для ноутбука Lenovo G510
Блок живлення для ноутбука Lenovo N500
Блок живлення для ноутбука Lenovo Y200
Блок живлення для ноутбука Lenovo B550
Блок живлення для ноутбука Lenovo E120
Блок живлення для ноутбука Lenovo G230
Блок живлення для ноутбука Lenovo G550
Блок живлення для ноутбука Lenovo IdeaPad U
Блок живлення для ноутбука Lenovo IdeaPad Y
Блок живлення сумісний з моделями ноутбуків:
Блок живлення для ноутбука Lenovo G400
Блок живлення для ноутбука Lenovo G510
Блок живлення для ноутбука Lenovo N500
Блок живлення для ноутбука Lenovo Y200
Блок живлення для ноутбука Lenovo B550
Блок живлення для ноутбука Lenovo E120
Блок живлення для ноутбука Lenovo G230
Блок живлення для ноутбука Lenovo G550
Блок живлення для ноутбука Lenovo IdeaPad U
Блок живлення для ноутбука Lenovo IdeaPad Y
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Індикатор роботи | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Сила струму | 4 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність | Lenovo |
| Колір | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


