-9%

Блок живлення для ноутбука Asus 45W 19V 2.37 A 4.0 x 1.35 mm ADP-45AW Wall OEM
610 ₴
560 ₴
- Готово до відправки
- Код: 012022
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбука Asus 45W 19V 2.37 A 4.0 x 1.35 mm ADP-45AW Wall ОЕМОбратите увагу, для ноутбуків Asus UX21E, Zenbook UX31E підходить інший блок живлення.
Блок живлення сумісний з моделями ноутбуків:
Блок живлення для ноутбука Asus D
Блок живлення для ноутбука Asus F
Блок живлення для ноутбука Asus P
Блок живлення для ноутбука Asus R
Блок живлення для ноутбука Asus Taichi
Блок живлення для ноутбука Asus UX
Блок живлення для ноутбука Asus Vivobook F
Блок живлення для ноутбука Asus Vivobook Q
Блок живлення для ноутбука Asus Vivobook S
Блок живлення для ноутбука Asus Vivobook X
Блок живлення сумісний з моделями ноутбуків:
Блок живлення для ноутбука Asus D
Блок живлення для ноутбука Asus F
Блок живлення для ноутбука Asus P
Блок живлення для ноутбука Asus R
Блок живлення для ноутбука Asus Taichi
Блок живлення для ноутбука Asus UX
Блок живлення для ноутбука Asus Vivobook F
Блок живлення для ноутбука Asus Vivobook Q
Блок живлення для ноутбука Asus Vivobook S
Блок живлення для ноутбука Asus Vivobook X
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Тип роз'єму | 4.0x1.35 мм |
| Індикатор роботи | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Сила струму | 2 А |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


