Топ Цена

Блок живлення для ноутбука Toshiba 19V 120W 6.3 A 5.5x2.5mm PA3381U Orig
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор роботи | Ні |
| Клас якості | Original |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 5 - 8 А |
| Сила струму | 6 А |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність | Toshiba |
| Колір | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

