Новинка

Блок живлення для ноутбука Dell 240W 19.5 V 12.3 A 7.4x5.0mm ADP-240AB B Orig
1 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 012023
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Блок живлення для ноутбука Dell 240W 19.5 V 12.3 A 7.4x5.0mm ADP-240AB B Orig
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 240 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор роботи | Ні |
| Клас якості | Original |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила струму | 12 А |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 7.4x5.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сила вихідного струму | 12.3 А |
| Сумісність | Dell |
| Колір | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


