
Блок живлення для ноутбука Asus 19V 65W 3.42 A 4.0x1.35mm AS6519040135FK OEM
460 ₴
- Немає в наявності
- Код: 057318
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Блок живлення для ноутбука Asus 19V 65W 3.42 A 4.0x1.35mm AS6519040135FK OEM
Блок живлення сумісний з моделями ноутбуків:
Блок живлення для ноутбука Asus K401LB
Блок живлення для ноутбука Asus Taichi
Блок живлення для ноутбука Asus Book Flip
Блок живлення для ноутбука Asus Book T300 Chi
Блок живлення для ноутбука Asus T300
Блок живлення для ноутбука Asus Book Trio TX
Блок живлення для ноутбука Asus UX
Блок живлення для ноутбука Asus Flip TP301UA
Блок живлення для ноутбука Asus Max 541UA
Блок живлення для ноутбука Asus Max X
Блок живлення для ноутбука Asus X556
Блок живлення сумісний з моделями ноутбуків:
Блок живлення для ноутбука Asus K401LB
Блок живлення для ноутбука Asus Taichi
Блок живлення для ноутбука Asus Book Flip
Блок живлення для ноутбука Asus Book T300 Chi
Блок живлення для ноутбука Asus T300
Блок живлення для ноутбука Asus Book Trio TX
Блок живлення для ноутбука Asus UX
Блок живлення для ноутбука Asus Flip TP301UA
Блок живлення для ноутбука Asus Max 541UA
Блок живлення для ноутбука Asus Max X
Блок живлення для ноутбука Asus X556
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Тип роз'єму | 4.0x1.35 мм |
| Індикатор роботи | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Сила струму | 3 А |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

