
Блок живлення для ноутбука Panasonic 125W 15.6 V 8A 5.5 x 2.5 mm PC1251565525 REPLACEMENT
820 ₴
- Немає в наявності
- Код: 059072
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Блок живлення для ноутбука Panasonic 125W 15.6 V 8A 5.5 x 2.5 mm PC1251565525 REPLACEMENT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 125 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор роботи | Ні |
| Клас якості | Copy |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 8-10 А |
| Сила струму | 8 А |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга (output) | 15,6 В |
| Сумісність | Panasonic |
| Колір | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


