Новинка

Блок живлення для ноутбука HP 44W 19V 2.31 A 4.5x3.0mm H441904530QC Travel Charger REPLACEMENT
670 ₴
- Немає в наявності
- Код: 059111
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Блок живлення для ноутбука HP 44W 19V 2.31 A 4.5x3.0mm H441904530QC Travel Charger REPLACEMENT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 44 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор роботи | Ні |
| Клас якості | Copy |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Сила струму | 11 А |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4.8x1.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність | HP (Hewlett Packard) |
| Колір | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

