
Блок живлення для ноутбука Asus 33W 19V 1.75 A 4.0x1.35mm AS3319040135QC Travel Charger OEM
720 ₴
- Немає в наявності
- Код: 059095
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Блок живлення для ноутбука Asus 33W 19V 1.75 A 4.0x1.35mm AS3319040135QC Travel Charger OEMTravel Charger - знімна вилка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 33 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор роботи | Ні |
| Клас якості | Original PRC |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Сила струму | 1 А |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4.0x1.35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність | Asus |
| Колір | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

