Оригінальний блок живлення для ноутбука HP 90W 19.5 V 4.62 A 4.5x3.0mm HSTNN-DA22 ОгідУниверсальный блок, також є роз'єм 5V 1.5 A 7.4 Pin, 4.5x3.0, 4.0x1.7, USB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор роботи | Ні |
| Клас якості | Original |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Сила струму | 4 А |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4.5x3.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність | HP (Hewlett Packard) |
| Колір | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,44 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


