
Блок живлення для ноутбука Asus 150W 20V 7.5 A 6.0 x 3.7 mm ADP-150CH B OEM
1 230 ₴
- Немає в наявності
- Код: 080521
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Блок живлення для ноутбука Asus 150W 20V 7.5 A 6.0 x 3.7 mm ADP-150CH B OEM
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Сила вихідного струму | 5 - 8 А |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Індикатор роботи | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Сила струму | 7 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність | Asus |
| Колір | чорний |
| Тип роз'єму | 6.0x3.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 230 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.



