-9%

Блок живлення для ноутбука Toshiba 120 W 19 V 6.3 A 5.5x2.5mm PA3381U
800 ₴
730 ₴
- Готово до відправки
- Код: 066868
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбука Toshiba 120 W 19 V 6.3 A 5.5x2.5mm PA3381U
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 6.3 A |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Сумісність з брендом | Toshiba |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴


