Блок живлення для ноутбука Dell 130W 5V 20V 6.5A Type-C OEM
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Сила вихідного струму | 6.5 A |
| Вихідна потужність | 130 Вт |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 420 ₴



