Блок живлення для ноутбука Asus 180 W 20 V 9 A 6.0x3.7mm A20-180P1A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Сила вихідного струму | 8-10 А |
| Вихідна потужність | 180 Вт |
| Тип роз'єму | 6.0/3.7 мм |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роз'єм | 6,0x3,7 мм |
| Колір | Чорний |
| Сила струму (А) | 9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380 ₴


