Блок живлення для ноутбука Asus 280 W 20 V 14 A 5.5x2.5 mm ADP-280BB B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Вихідна потужність | 280 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роз'єм | 5,5x2,5 мм |
| Колір | Чорний |
| Сила вихідного струму | 14 А |
| Сила струму (А) | 14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 560 ₴




