-9%

SSD SATA 3 2,5 120GB IXUR
1 080 ₴
980 ₴
- Готово до відправки
- Код: 079384
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SSD для ноутбука SATA 3 2,5 120 GB IXUR
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Форм-фактор | mSATA |
| Об`єм буфера | 1200 MB |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 560 Мб/сек |
| Швидкість запису | 500 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 45 мм |
| Вага | 500 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сховати на веб- сайті | Да |
| Виробник | IXUR |
| Формфактор | 2,5" |
| Об’ єм пристрою | 120 GB |
| Тип комірок пам' яті SSD | MLC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

