Блок живлення для планшета Acer 18W 12V 1.5A 3.0m*1.0mm MAR181203011QC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Клас якості | Original PRC |
| Стан | Новий |
| Вид запчастини | Блок живлення |
| Гарантійний термін | 3 |
| Вихідна потужність | 18.0 |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Призначення | Для планшета |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга (output) | 12 V |
| Потужність | 18 W |
| Сила струму | 1,5 A |
| Тип роз'єму | 3.0x1.0mm |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


