-9%

Матриця для ноутбука Перехідник для матриць 15.6" LED-to-CFL
510 ₴
470 ₴
- Готово до відправки
- Код: 003526
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перехідник для матриць 15.6" LED-to-CFL
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Довжина | 250 мм |
| Клас якості | Original |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Товщина | 60 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 |
| Кріплення | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.




