-9%

10,1", Normal (стандартний), 36 pin (знизу праворуч), 1280x800, світлодіодна (LED), без кріплень, глянцева, AU
1 080 ₴
980 ₴
- Готово до відправки
- Код: 010169
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матриця для планшета 10,1", Normal (стандартний), 36 pin (знизу праворуч), 1280x800, Світлодіодна (LED), без кріпінь, глянцева, AU Optronics (AUO). Матриця для планшета Asus MeMO Pad 10 (ME102A)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AU Optronics |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Довжина | 200 мм |
| Клас якості | Original |
| Призначення | Для планшета |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип роз'єму | 36 pin |
| Товщина | 45 мм |
| Товщина матриці | Normal |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 |
| Кріплення | Без кріплень |
| Тип підсвічування | Светодиодная |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

