
7", Normal (стандартний), 50 pin (знизу по центру), короткий шлейф, 800x480, світлодіодна (LED), без кріплень,
200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 007442
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Матриця для планшета 7", Normal (стандартний), 50 pin (знизу по центру), короткий шлейф, 800x480, Світлодіодна (LED), без твердень, матова, Innolux, короткий лейф
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CMO-Innolux |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Клас якості | Original |
| Стан | Новий |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Тип роз'єму | 50 pin |
| Товщина | 45 мм |
| Призначення | Для планшета |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Товщина матриці | Normal |
| Роздільна здатність екрану | 800×480 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 |
| Кріплення | Без кріплень |
| Тип підсвічування | Светодиодная |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

