-9%

БП Lcd 110W 19V 5.79A 6.5x4.4mm YDS110 REPLACEMENT
920 ₴
840 ₴
- Готово до відправки
- Код: 074051
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для монітора 110W 19V 5.79A 6.5x4. 4mm YDS110 REPLACEMENT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Блок живлення |
| Клас якості | High Copy |
| Стан | Новий |
| Тип | Монітор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Потужність | 110 W |
| Напруга | 19 V |
| Роз'єм | 6,5 x 4,4 mm |
| Сила струму | 5,79 А |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


