Аккумуляторна батарея для ноутбука Dell J60J5 Latitude 12 E7270 7.6V Black 7200mAh OEM
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Ємність акумулятору | 7200 мА/год |
| Напруга акумулятору | 7.6 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 55 Вт/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нова |
| Висота | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 490 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


