Акумуляторна батарея для планшета Lnovo L10M2I21 IdeaPad Tablet K1 7.4V Black 3700mAh Orig
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Клас якості | Original |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 3700 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Колір | Чорний |
| Товщина | 30 мм |
| Кількість комірок батареї | 2 |
| Призначення | Для планшета |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Гарантійний термін | 3 |
| Напруга акумулятора | 7.4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 27 Wh |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.



