Вентилятор для ноутбука Acer Aspire 7530, 7530G, 7730G, 7730G, 7730ZG, 7730ZG, Extensa 7230, 7230E, 7630G, 7630EZ, 7630ZG, 7630ZG, eMachines G420, G620, G520, G720, G720, G720, 5V5A 5-pin SUNON
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUNON |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Клас якості | Original |
| Кількість кулерів | 1 |
| Призначення | Для процесору |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 45 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 5 V |
| Тип роз'єму | 5-pin |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


