Вентилятор для ноутбука Acer TravelMate 5930, 7000, 9300, 5930G, 7100, 7103, 7104, 7110, 9300 Series, Extensa 5460, 5620 Series, 5210, 5220, 5230, 5420, 5420G, 5430, 7220, 7620, TravelMate 5520, 5710, 5720, 5730, 5740, Dell Inspiron 1501, 1505, 6000, 6400, 9100, 9200, 9300, 9400, E1505, E1705, Latitude 131L, Precision M90, M6300, Dell XPS M170, M1710, Vostro 1000, Fujitsu-Siemens Amilo PA3515, PA3553, XA3530, Esprimo V5505, V5545, V6505, V6535, V6545, Packard Bell ETNA-GM, EasyNote TN65 5V 0.31A 3-pin SUNON
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUNON |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Клас якості | Original |
| Кількість кулерів | 1 |
| Призначення | Для процесору |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 45 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 5 V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


